O SZKOLE
STATUS PRAWNY

Statut szkoły

HISTORIA / Geschichte / History
POWSTANIE SZKOŁY I JEJ PRZEMIANY ORGANIZACYJNE

1946, 1 września
Zarządzeniem Ministra Kultury i Sztuki przekształcono "Kursy Muzyczne" (prowadzone od roku przez wybitnych pedagogów skupionych w działającej przy katowickiej PWSM Spółdzielni Muzycznej) na Niższą, Średnią i Umuzykalniającą Szkołę Muzyczną im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Szkoła mieściła się w budynku PWSM.

PRACOWNICY SZKOŁY

Kierownictwo   |   Kadra   |   Pracownicy

DZIAŁALNOŚĆ
PATRON SZKOŁY

Mieczysław Karłowicz - Kalendarium życia

ABSOLWENCI

 

SZANOWNI PAŃSTWO,
Publikujemy częściową listę naszych uczniów i absolwentów, którą sukcesywnie będziemy uzupełniali.
Będziemy ogromnie wdzięczni za potraktowanie tej informacji również jako zaproszenia do kontaktu ze szkołą i podzielenia się z nami informacjami, które pozwolą nam cieszyć się z Państwa osiągnięć i sukcesów. Jeśli wyrazicie Państwo zgodę na zamieszczanie na naszej stronie internetowej informacji Państwa dotyczących uprzejmie prosimy o przesłanie takowych na adres mailowy szkoły: sekretariat@psm.katowice.pl
Zapraszamy też do odwiedzania naszej strony internetowej oraz naszego profilu na FaceBook'u – tam znajdują sie wszelkie informacje dotyczące aktualnych propozycji koncertowych. Mamy nadzieję na spotkanie nie tylko na internetowych łączach ale równiez przy muzyce, którą nasza szkoła na co dzień rozbrzmiewa.

>> Wykaz absolwentów PSM I i II st.  .