O SZKOLE
PRACOWNICY SZKOŁY

 

DYREKCJA
SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH
SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I SZARPANYCH
SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI
SEKCJA ŚPIEWU
SEKCJA TEORII MUZYKI
SEKRETARIAT
KSIĘGOWOŚĆ
KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
BIBLIOTEKA


DYREKCJA

Dorota Zawierucha  - dyrektor
Joanna Marcinowicz - wicedyrektor    
Wojciech Sąkól     - wicedyrektor
       


SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Tomasz Orlow - kierownik sekcji, organy  

Piotr Banasik                        - fortepian                czytaj dalej >>
 

Beata Bilińska                       - fortepian

Anna Czaicka                        - fortepian

Ewa Grochala                       - fortepian
Sonia Grychtoł-Mastalerz    - fortepian
Agnieszka Kopińska             - fortepian                czytaj dalej >>
Magdalena Lisak                  - fortepian
Ewelina Mańka                     - fortepian

Agnieszka Korcz                   - fortepian               czytaj dalej >>

Joanna Piszczelok               - fortapian               czytaj dalej >>

Łukasz Trepczyński             - fortepian                czytaj dalej >>
Dorota Zawierucha              - fortepian
Lidia Zdulska                       - fortepian                czytaj dalej >>

 

Michał Opeldus                    - akordeon
Bogusław Seweryn             - akordeon
            czytaj dalej >>
 

 

Zygmunt Antonik                 - organy
Brygida Tomala                   - organy


SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I SZARPANYCH

Anna Szabelka -
kierownik sekcji      - skrzypce - czytaj dalej >>
Urszula Grabek                                 - skrzypce - czytaj dalej >> 
Lidia Gryc                                          - skrzypce
Magdalena Meisel                             - skrzypce

Adam Musialski                                 - skrzypce

Małgorzata Nowak-Dąbrowska       - skrzypce - czytaj dalej >>
Elżbieta Pisarska                              - skrzypce
Dariusz Zboch                                   - skrzypce

 

Sandra Kałuża                                   - altówka

 

Małgorzata Jeruzal-Kupczak             - wiolonczela

Danuta Sobik-Ptok                            - wiolonczela

 

Krzysztof Korzeń                              - kontrabas - czytaj dalej >>
Walery Kryworuczko                       - kontrabas

 

Rafał Jarczewski                              - gitara - czytaj dalej >>
Marek Nosal                                     - gitara - czytaj dalej >>

 Jakub Szeja                                     - gitara

Marcin Szermański                            - gitara

 

Bartosz Hyrja                                 - orkiestra, zespoły orkiestrowe

 

Anna Lasek-Starzec                       - akompaniament
Wojciech Skowroński                    - akompaniament


SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI

Marek Krzemiński - kierownik sekcji, fagot

Małgorzata Hlawsa       - flet
Barbara Knapik
             - flet
Aneta Pawlik                 - flet

 

Józef Markiel                 - obój - czytaj dalej >>

 

Maciej Niewiara            - klarnet

Tomasz Żymła               - klarnet
 

 

Marek Pietras                - trąbka
 

Leszek Salwa                 - waltornia

Marek Łukaszczyk         - puzon

 

Roman Gawlik               - perkusja

 

Jarosław Bothur          - saksofon jazzowy - czytaj dalej >>

Jakub Jarosz               - saksofon klasyczny

 

Szczepan Kończal        - akompaniament
Barbara Pakura
          - akompaniament


SEKCJA ŚPIEWU SOLOWEGO

Agata Kobierska                          - kierownik sekcji, śpiew

Justyna Bachowska                    - śpiew   - czytaj dalej >>
Benon Maliszewski                     - śpiew
Piotr Rachocki                            - śpiew

 

Gabriela Kapczuk                       - wokalistyka jazzowa

Marcelina Gawron                      - wokalistyka jazzowa

 

Jerzy Głybin                                - dykcja i recytacja

 

Adam Kosewski                          - zespoły wokalne

Bogusława Ciepierska              - akompaniament - czytaj dalej >>
Bogusław Kaczmar                   - akompaniament
Katarzyna Makowska               - akompaniament
Wojciech Stysz                         - akompaniament
Kajetan Borowski                     - akompaniament

SEKCJA TEORII MUZYKI

Teresa Michalik - kierownik sekcji - czytaj dalej >>

 

Bartłomiej Barwinek
Krystyna Kurowska

Joanna Kwietniowska
 - czytaj dalej >>
Joanna Marcinowicz 

Hanna Marzyńska

Aleksandra Korcz
Anna Raubo
Wojciech Sąkól

Krystyna Szymańska 
- czytaj dalej >> 

 


SEKRETARIAT
Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-17.00
Kontakt: telefon, faks:32 2596841, e-mail: sekretariat@psm.katowice.pl

Pracownicy sekretariatu:
Monika Klimera

Luiza Sankowska-Busek


KSIĘGOWOŚĆ
Joanna Zembol - główna księgowa
Daria Kuś - księgowa

wtorek, środa, piątek w godzinach 8.00-15.00
poniedziałek, czwartek w godzinach 9.00-17.00
Kontakt: telefon, faks: 32 2596841, e-mail: psm.joanna.z@interia.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
Janusz Kauczka

poniedziałek - piątek w godzinach 8.00-16.00
Kontakt: telefon 32 2597861



BIBLIOTEKA

Iwona Janysek




  /Do góry/



.