SUKCESY
NAGRODA DLA ALEKSANDRY ŁYCZBY W PRADZE

Na 14 Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym im. Jana Vychitila w Pradze, Aleksandra Łyczba z klasy prof. Danuty Sobik-Ptok otrzymała 3 nagrodę.

Serdecznie gratulujemy

NAGRODA NA FESTIWALU FAGOTOWYM
skan dyplomu dla Leny Hlawsy

Lena Hlawsa, z klasy prof. Marka Krzemińskiego otrzymała Srebrny Fagot na IV Ogólnopolskim Festiwalu Fagotowym w Wadowicach (10-12 I 2020)

Serdecznie gratulujemy

SUKCESY MŁODYCH GITARZYSTÓW

Na XIII Mikołajkowym Konkursie Gitarowym dla Dzieci w Rybniku (7 XII 2019), Kajetan Stogniew z klasy prof. Rafała Jarczewskiego zajął II miejsce, a Olimpia Szczepańska z klasy prof. Marcina Szermańskiego otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy. 

ANTONI HYSKI WYRÓŻNIONY WE WROCŁAWIU


Antoni Hyski z klasy trąbki prof. Marka Pietrasa otrzymał wyróżnienie na XIII Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych we Wrocławiu (28-30 XI 2019).

Serdecznie gratulujemy. 

ANTONI HYSKI NAGRODZONY W KRAKOWIE

Na VIII Ogólnopolskim Konkursie im. Ludwika Lutaka w Krakowie, Antoni Hyski z klasy trąbki prof. Marka Pietrasa zajął II miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

NAGRODY NA KONKURSIE WOKALNYM W ŁODZI
 

Na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym "Śpiewniki Domowe" w Łodzi (3-4 XI 2019) Aleksandra Blanik, tegoroczna dyplomantka w klasie prof. Agaty Kobierskiej zajęła I miejsce,
Amadeusz Majchrowski, z klasy prof. Benona Maliszewskiego zajął III miejsce,
Patryk Wnuk, z klasy prof. Benona Maliszewskiego otrzymał wyróżnienie,
prof. Małgorzata Wilga otrzymała wyróżnienie dla pianisty.
Serdecznie gratulujemy

ZWYCIĘSTWO NA KONKURSIE W KONINIE

Aleksandra Urbanik, przygotowująca się pod kierunkiem prof. Bartłomieja Barwinka, zajęła I miejsce na Wielkopolskim Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Grażyny Bacewicz (28.X.2019).

Serdecznie gratulujemy!

MARCIN JENDRUSZ NAGRODZONY W RACIBORZU
 

Marcin Jendrusz z klasy prof. Brygidy Tomali zajął III miejsce podczas II Transgranicznego Konkursu Organowego w Raciborzu (24-25.X.2019).

Serdecznie gratulujemy!

STYPENDIA EMILII SZŁAPY

Jest nam miło poinformować, że Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego otrzymała stypendium prezydenta miasta Jaworzna oraz stypendium Programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci na rok szkolny 2019/2020.

Serdecznie gratulujemy!

 1  2  3  4 ... 28  następna


.