SUKCESY
NAGRODY DLA SZKOLNYCH CHÓRÓW

Miło jest nam poinformować, że na V Śląskim Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych im. Józefa Świdra (23.01.2019), szkolne chóry, pod dyrekcją prof. Joanny Marcinowicz otrzymały następujące nagrody:

Chór dziecięcy szkoły I stopnia otrzymał Złoty Dyplom oraz Nagrodę specjalną za interpretację utworu obowiązkowego Stanisława Moniuszki.

Chór młodzieżowy szkoły II stopnia otrzymał Srebrny Dyplom i Nagrodę Polskiego Radia Katowice za upowszechnienie muzyki polskiej.

Gratulujemy rozśpiewanej młodzieży i pani dyrygent!
NAGRODA I STYPENDIUM DLA ALEKSANDRY ŁYCZBY

Aleksandra Łyczba z klasy wiolonczeli prof. Danuty Sobik-Ptok zajęła III miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie (10-12. 01.2019).

Za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki w roku szkolnym 2017/2018 otrzymała stypendium powiatu będzińskiego dla najzdolniejszych uczniów i studentów.

Serdecznie gratulujemy.
KOLEJNY SUKCES EMILII SZŁAPY

Jest nam miło poinformować, że Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego otrzymała III nagrodę na The North International Music Competition w Sztokholmie (20.12.2018).

Serdecznie gratulujemy.
ALEKSANDRA URBANOWICZ STYPENDYSTKĄ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
Aleksandra Urbanowicz z klasy fortepianu prof. Piotra Banasika została stypendystką województwa śląskiego za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018.

Serdecznie gratulujemy.
WYRÓŻNIENIE DLA MŁODEGO AKORDEONISTY
Michał Letkiewicz z klasy akordeonu prof. Bogusława Seweryna otrzymał wyróżnienie na Konkursie Akordeonowym Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. w Raciborzu - XXIV edycja transgraniczna.

Serdecznie gratulujemy
NAGRODY NA KONKURSIE W JAWORZNIE
Miło jest nam poinformować, że na XVII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie, Maria Partyka z klasy fagotu prof. Marka Krzemińskiego otrzymała wyróżnienie, a Emilia Prządo z klasy klarnetu prof. Michała Szerszenia zajęła III miejsce. Wyróżnienie za akompaniament otrzymała prof. Agnieszka Korcz.

Serdecznie gratulujemy
ALEKSANDRA URBANOWICZ LAUREATKĄ NA MAZOWSZU

Aleksandra Urbanowicz z klasy fortepianu prof. Piotra Banasika

została laureatką na XXVI Międzynarodowym Festiwalu Chopinowskim na Mazowszu w Sochaczewie.

Serdecznie gratulujemy

KOLEJNA NAGRODA EMILII SZŁAPY
Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego otrzymała I Nagrodę na międzynarodowym konkursie New York Golden Classical Music Awards.

Serdecznie gratulujemy
NAGRODA DLA ALEKSANDRY BLANIK W KRAKOWIE
Aleksandra Blanik z klasy śpiewu prof. Agaty Kobierskiej otrzymała III nagrodę na V Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Krakowie.

Akompaniująca prof. Bogusława Suchanek otrzymała wyróżnienie za akompaniament.

Serdecznie gratulujemy
poprzednia  1  2  3  4  5  6  7 ... 27  następna


.