SUKCESY
NAGRODY NA KONKURSIE WOKALNYM W GLIWICACH
 
Na XII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach (28-30 marca 2019) Aleksandra Blanik z klasy prof. Agaty Kobierskiej zajęła II miejsce, a Wojciech Żemła z klasy prof. Agaty Kobierskiej otrzymał wyróżnienie. Wyróżnieniem za akompaniament uhonorowano także prof. Bogusławę Suchanek.

Serdecznie gratulujemy!

KOLEJNA NAGRODA DLA MŁODEGO WIOLONCZELISTY
 
Z radością informujemy, że Dominik Psiurski z klasy II dziecięcej prof. Danuty Sobik-Ptok, na I Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym "Cellolove" w Krakowie (21 marca 2019) zdobył III nagrodę.

Młodemu wiolonczeliście towarzyszyła przy fortepianie prof. Anna Lasek-Starzec .

Serdecznie gratulujemy!

LAUREATKA W BAROKOWYM STYLU

Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego otrzymała tytuł laureata podczas Ogólnopolskiego Festiwalu ''W barokowym stylu'', który odbył się 2 marca 2019 w Poznaniu. Wyróżnienie za akompaniament otrzymała prof. Katarzyna Makowska.

Gratulujemy serdecznie!

NAGRODA DLA MŁODEGO WIOLONCZELISTY W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
 

Dominik Psiurski z klasy II dziecięcej prof. Danuty Sobik-Ptok zajął II miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie "Młodzi Artyści na Zamku" w Suchej Beskidzkiej (8-10.02.2019). Gratulujemy Dominikowi, Pani Profesor i akompaniującej prof. Annie Lasek-Starzec.


SUKCES OLIMPII SZCZEPAŃSKIEJ NA KONKURSIE O TYTUŁ ''MISTRZA SZEŚCIU STRUN''

Olimpia Szczepańska, z klasy gitary prof. Marcina Szermańskiego zajęła II miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym o tytuł "Mistrza Sześciu Strun", który odbył się 2 lutego 2019 r. w Obornikach Śląskich.

Serdecznie gratulujemy!


NAGRODY DLA SZKOLNYCH CHÓRÓW

Miło jest nam poinformować, że na V Śląskim Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych im. Józefa Świdra (23.01.2019), szkolne chóry, pod dyrekcją prof. Joanny Marcinowicz otrzymały następujące nagrody:

Chór dziecięcy szkoły I stopnia otrzymał Złoty Dyplom oraz Nagrodę specjalną za interpretację utworu obowiązkowego Stanisława Moniuszki.

Chór młodzieżowy szkoły II stopnia otrzymał Srebrny Dyplom i Nagrodę Polskiego Radia Katowice za upowszechnienie muzyki polskiej.

Gratulujemy rozśpiewanej młodzieży i pani dyrygent!
NAGRODA I STYPENDIUM DLA ALEKSANDRY ŁYCZBY

Aleksandra Łyczba z klasy wiolonczeli prof. Danuty Sobik-Ptok zajęła III miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie (10-12. 01.2019).

Za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki w roku szkolnym 2017/2018 otrzymała stypendium powiatu będzińskiego dla najzdolniejszych uczniów i studentów.

Serdecznie gratulujemy.
KOLEJNY SUKCES EMILII SZŁAPY

Jest nam miło poinformować, że Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego otrzymała III nagrodę na The North International Music Competition w Sztokholmie (20.12.2018).

Serdecznie gratulujemy.
ALEKSANDRA URBANOWICZ STYPENDYSTKĄ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
Aleksandra Urbanowicz z klasy fortepianu prof. Piotra Banasika została stypendystką województwa śląskiego za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018.

Serdecznie gratulujemy.
poprzednia  1  2  3  4  5  6  7 ... 28  następna


.