SUKCESY
WYRÓŻNIENIE NA KONKURSIE W OSTRAWIE

Na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Ostrawie, Tobiasz Juszczyk z klasy prof. Bogusława Seweryna otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy.

NAGRODA DLA EMILII SZŁAPY

Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego zajęła I miejsce na IV Madrid International Music Competition.

Serdecznie gratulujemy.

SUKCES NA KONKURSIE W KOWALEWIE POMORSKIM
 
Julia Odzimek z klasy wiolonczeli prof. Małgorzaty Jeruzal-Kupczak zajęła I miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim.

Serdecznie gratulujemy.

WYRÓŻNIENIE NA KONKURSIE CEA

Aleksandra Łyczba z klasy wiolonczeli prof. Danuty Sobik-Ptok ,otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym CEA w Warszawie. Przy fortepianie Oli towarzyszyła prof. Anna Lasek-Starzec.

Serdecznie gratulujemy.

NAGRODY NA KONKURSIE WOKALNYM W GLIWICACH
 
Na XII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach (28-30 marca 2019) Aleksandra Blanik z klasy prof. Agaty Kobierskiej zajęła II miejsce, a Wojciech Żemła z klasy prof. Agaty Kobierskiej otrzymał wyróżnienie. Wyróżnieniem za akompaniament uhonorowano także prof. Bogusławę Suchanek.

Serdecznie gratulujemy!

KOLEJNA NAGRODA DLA MŁODEGO WIOLONCZELISTY
 
Z radością informujemy, że Dominik Psiurski z klasy II dziecięcej prof. Danuty Sobik-Ptok, na I Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym "Cellolove" w Krakowie (21 marca 2019) zdobył III nagrodę.

Młodemu wiolonczeliście towarzyszyła przy fortepianie prof. Anna Lasek-Starzec .

Serdecznie gratulujemy!

LAUREATKA W BAROKOWYM STYLU

Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego otrzymała tytuł laureata podczas Ogólnopolskiego Festiwalu ''W barokowym stylu'', który odbył się 2 marca 2019 w Poznaniu. Wyróżnienie za akompaniament otrzymała prof. Katarzyna Makowska.

Gratulujemy serdecznie!

NAGRODA DLA MŁODEGO WIOLONCZELISTY W SUCHEJ BESKIDZKIEJ
 

Dominik Psiurski z klasy II dziecięcej prof. Danuty Sobik-Ptok zajął II miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie "Młodzi Artyści na Zamku" w Suchej Beskidzkiej (8-10.02.2019). Gratulujemy Dominikowi, Pani Profesor i akompaniującej prof. Annie Lasek-Starzec.


SUKCES OLIMPII SZCZEPAŃSKIEJ NA KONKURSIE O TYTUŁ ''MISTRZA SZEŚCIU STRUN''

Olimpia Szczepańska, z klasy gitary prof. Marcina Szermańskiego zajęła II miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym o tytuł "Mistrza Sześciu Strun", który odbył się 2 lutego 2019 r. w Obornikach Śląskich.

Serdecznie gratulujemy!


poprzednia  1  2  3  4  5  6 ... 27  następna


.