SUKCESY
INSTRUMENTY DĘTE Z NAGRODAMI W WADOWICACH

 
Podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Wadowicach (28.04.2019) nagrody otrzymali:

Emilia Prządo - II miejsce, klasa klarnetu prof. Michała Szerszenia

Lena Hlawsa - III miejsce, klasa fagotu prof. Marka Krzemińskiego.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, ich profesorom oraz akompaniującym prof. Agnieszce Korcz i prof. Joannie Piszczelok.

 

NAGRODA NA KONKURSIE MINIATURY WIOLONCZELOWEJ
 
Igor Wolak, z klasy prof. Małgorzaty Jeruzal-Kupczak otrzymał III nagrodę na V Ogólnopolskim Konkursie "Miniatura wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego w Warszawie (27-28.04.2019).

Serdecznie gratulujemy
SUKCES NA KONKURSIE WIEDZY O TWÓRCZOŚCI STANISŁAWA MONIUSZKI

Na odbywającym się w Krakowie Ogólnopolskim Konkursie ''20 spojrzeń na Stanisława Moniuszkę'' Aleksandra Urbanik, przygotowująca się pod kierunkiem prof. Bartłomieja Barwinka, zajęła II miejsce (25.04.2019).

Serdecznie gratulujemy.
NAGRODA NA KONKURSIE W SŁOWACJI

Dominik Psiurski z klasy wiolonczeli prof. Danuty Sobik-Ptok otrzymał IV nagrodę na 23 Międzynarodowym Konkursie im. Bohdana Warchala dla instrumentów smyczkowych w Dolnym Kubinie.

Serdecznie gratulujemy.
NAGRODY DLA WOKALISTÓW JAZZOWYCH NA KONKURSIE MUZYCZNYM CEA

Na odbywającym się w Warszawie Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym CEA dla wokalistów jazzowych, Arkadiusz Politowski z klasy prof. Marceliny Gawron zajął III miejsce, a Joanna Skowyra z klasy prof. Beaty Bednarz - wyróżnienie. Wyróżnieniami zostali także uhonorowani pedagodzy i akompaniatorzy: Marcelina Gawron, Beata Bednarz, Adam Jarzmik i Bogusław Kaczmar.

Serdecznie gratulujemy.

WYRÓŻNIENIE NA KONKURSIE W OSTRAWIE

Na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Ostrawie, Tobiasz Juszczyk z klasy prof. Bogusława Seweryna otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy.

NAGRODA DLA EMILII SZŁAPY

Emilia Szłapa z klasy skrzypiec prof. Adama Musialskiego zajęła I miejsce na IV Madrid International Music Competition.

Serdecznie gratulujemy.

SUKCES NA KONKURSIE W KOWALEWIE POMORSKIM
 
Julia Odzimek z klasy wiolonczeli prof. Małgorzaty Jeruzal-Kupczak zajęła I miejsce na V Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim.

Serdecznie gratulujemy.

WYRÓŻNIENIE NA KONKURSIE CEA

Aleksandra Łyczba z klasy wiolonczeli prof. Danuty Sobik-Ptok ,otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym CEA w Warszawie. Przy fortepianie Oli towarzyszyła prof. Anna Lasek-Starzec.

Serdecznie gratulujemy.

poprzednia  1  2  3  4  5  6 ... 28  następna


.