SUKCESY
STYPENDIUM MINISTRA KULTURY


Aleksandra Blanik, z klasy śpiewu prof. Agaty Kobierskiej otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2018/2019.

Serdecznie gratulujemy.

 

WYRÓŻNIENIE DLA MŁODEJ KONTRABASISTKI

 

Ucząca się pierwszy rok Matylda Malcherczyk z klasy prof. Macieja Spychały, otrzymała wyróżnienie II stopnia na VII Ogólnopolskim Konkursie Kontrabasowym im. Wiktora Gadzińskiego w Katowicach (23-25 maja 2019).

Serdecznie gratulujemy.

 

WYGRANA NA KONKURSIE WIEDZY O JANIE KIEPURZE
 

 

Miło nam poinformować, że Aleksandra Urbanik, przygotowana pod kierunkiem prof. Bartłomieja Barwinka, zajęła I miejsce na III Konkursie wiedzy o życiu i działalności artystycznej Jana Kiepury w Sosnowcu (15 maja 2019).

Serdecznie gratulujemy.

 

WYRÓŻNIENIE NA ''GITARIADZIE''
 

 
Olimpia Szczepańska z klasy prof. Marcina Szermańskiego otrzymała wyróżnienie na XXII Kłodzkim Festiwalu Muzycznym ''Gitariada'' (26-28 kwietnia 2019).

Serdecznie gratulujemy

INSTRUMENTY DĘTE Z NAGRODAMI W WADOWICACH

 
Podczas III Ogólnopolskiego Konkursu Uczniów Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I st. w Wadowicach (28.04.2019) nagrody otrzymali:

Emilia Prządo - II miejsce, klasa klarnetu prof. Michała Szerszenia

Lena Hlawsa - III miejsce, klasa fagotu prof. Marka Krzemińskiego.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym, ich profesorom oraz akompaniującym prof. Agnieszce Korcz i prof. Joannie Piszczelok.

 

NAGRODA NA KONKURSIE MINIATURY WIOLONCZELOWEJ
 
Igor Wolak, z klasy prof. Małgorzaty Jeruzal-Kupczak otrzymał III nagrodę na V Ogólnopolskim Konkursie "Miniatura wiolonczelowa" im. Leona Szymłowskiego w Warszawie (27-28.04.2019).

Serdecznie gratulujemy
SUKCES NA KONKURSIE WIEDZY O TWÓRCZOŚCI STANISŁAWA MONIUSZKI

Na odbywającym się w Krakowie Ogólnopolskim Konkursie ''20 spojrzeń na Stanisława Moniuszkę'' Aleksandra Urbanik, przygotowująca się pod kierunkiem prof. Bartłomieja Barwinka, zajęła II miejsce (25.04.2019).

Serdecznie gratulujemy.
NAGRODA NA KONKURSIE W SŁOWACJI

Dominik Psiurski z klasy wiolonczeli prof. Danuty Sobik-Ptok otrzymał IV nagrodę na 23 Międzynarodowym Konkursie im. Bohdana Warchala dla instrumentów smyczkowych w Dolnym Kubinie.

Serdecznie gratulujemy.
NAGRODY DLA WOKALISTÓW JAZZOWYCH NA KONKURSIE MUZYCZNYM CEA

Na odbywającym się w Warszawie Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym CEA dla wokalistów jazzowych, Arkadiusz Politowski z klasy prof. Marceliny Gawron zajął III miejsce, a Joanna Skowyra z klasy prof. Beaty Bednarz - wyróżnienie. Wyróżnieniami zostali także uhonorowani pedagodzy i akompaniatorzy: Marcelina Gawron, Beata Bednarz, Adam Jarzmik i Bogusław Kaczmar.

Serdecznie gratulujemy.

poprzednia  1  2  3  4  5 ... 27  następna


.